JAVPET

“Javpet” Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme A.Ş. kuruluşu olup gelirlerinin tamamını Jandarma Asayiş Vakfına aktarmaktadır.

Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme A.Ş.(JAVDES) kuruluşu olarak başladığımız faaliyetlerimizi, kaliteli ürün ve hizmet potansiyelinden ödün vermeden devam ettiriyoruz. Farklı sektörlerde yaptığımız yatırımlarla, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktayız. Akaryakıt sektöründen su sektörüne, tekstilden kafeterya ve oto yıkama hizmetlerine kadar birçok alanda, misafirlerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için hizmet sunuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Satışa sunduğumuz her ürün ve hizmet için kalite politikamızın temelinde, ürün kalitesinden asla ödün vermemiz vardır. Hizmete sunduğumuz her ürün, gerekli şartname ve kalite standartlarına uygun, çevreye duyarlı ürünlerdir. Bu bağlamda, müşterilerimizin içinde bulunulan dönemde ve gelecekteki ihtiyaçlarını teknolojik gelişmelere göre değerlendiriyor, bu ihtiyaçları müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gidermeyi mutlak bir değer olarak görüyoruz.